Науково-практична інтернет-конференція «Космічні гроризонти» – спільний розвиток космічної тематики

У 2021 році розпочала свій старт науково-практична інтернет-конференція «Космічні горизонти» і пройшла три успішних роки, не змінюючи обраним стратегіям і концепції, вдосконалюючись, розвиваючись відповідно обраній меті всебічного розвитку космічної тематики. Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти імені О.М. Макарова за партнерством Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Ідея конференції виникла на фоні появи в Україні інтернет-платформ потужних, успішних мультидисціплінарних конференцій, які надають майданчик для швидкого представлення ідей, розробок, матеріалів досліджень, сприяючи широкому обміну науковими думками, комунікації вчених. Сьогодення вимагає також створення інтернет-платформ для представлення результатів досліджень і розробок, обговорення проблемних питань у рамках різноманітних аспектів, поєднаних єдиною тематикою. Відповіддю на цей запит явилася інтернет-конференція «Космічні горизонти», яка присвячена космічній тематиці. Конференція кожен рік проводиться в декілька етапів і присвячена широкому спектру питань. Зокрема, в останньому, 2023 році відбулися два етапи конференції, кожний з яких містив три тематичних напрями: «Технічні науки: напрями розвитку та досягнення; «Аерокосмічна освіта та технології навчання»; «Космос для людства». Початок розгортання конференції випав на складні роки – пандемія і вже два роки активної фази війни. Але проведення конференції показало її успішність. Було доведено, що є новий перспективний майданчик для обговорення різноманітних питань з розвитку науки, техніки і технологій, питань освіти, популяризації широкого спектра знань, які стосуються космосу, космічної діяльності і застосування космосу людством.

Початок календарного року – це втілення в життя нових планів і розвиток набутих досягнень. Можна констатувати, що інтернет-конференція «Космічні горизонти» у 2023 році з успіхом відбулася. Протягом минулих трьох років на конференції ще не було опубліковано багато робіт, але про неї можна впевнено казати, як про всеукраїнську, а широта тематичного охоплення, глибина думок, якість представлених результатів, бачення тенденцій і перспектив космічної діяльності роблять конференцію непересічною подією. Чекаємо інтернет-конференцію «Космічні горизонти» у 2024 році, беремо активну участь та продовжимо спільних впевнений рух до нових горизонтів.

Доцент кафедри кібербезпеки та компютерно-інтегрованих технологій Лабуткіна Тетяна

Переваги проведення інтернет-конференції НЦАОМ:
Інтернет-конференція цє: публікація наукових ідей, створення наукового співтовариства, здійснення комунікації
Науково-практична інтернет-конференція «Космічні горизонти»

20-річний досвід проведення науково-практичних конференцій

Науково-практична інтернет-конференція «Космічні горизонти»

Конференція несе цільову тематичну спрямованість

Науково-практична інтернет-конференція «Космічні горизонти»

Інформування про прийняття заявки на участь і тез доповідей

Науково-практична інтернет-конференція «Космічні горизонти»

Отримання електронного сертифіката учасника конференції

Науково-практична інтернет-конференція «Космічні горизонти»

Розміщення наукової програми і збірника тез на сайті

Науково-практична інтернет-конференція «Космічні горизонти»

Отримання рекомендацій до публікації статей доповідей в фахових виданнях України

Організатори та партнери конференції
Конференція проводиться на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. А. М. Макарова
Забронювати номер
Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!
Ваше ім'я:
Ваш телефон:
Дані будуть використані лише для зв'язку з Вами!
×